Voetgangersbeweging

Team

Tien medewerkers zetten zich dagelijks in om de werking van de Voetgangersbeweging in goede banen te leiden.


Eva Nys
Administratief verantwoordelijke, boekhouding en facturatie
03 270 06 30
eva.nys@voetgangersbeweging.be

Tom Dhollander
Gedelegeerd bestuurder, woordvoerder
03 270 06 31
tom.dhollander@voetgangersbeweging.be

Antonie van Loon
Stedenbouwkundige, projectmedewerker
03 270 06 32
antonie.vanloon@publiekeruimte.info

Lieve Snoeckx
Verkeerskundige, projectverantwoordelijke Octopusplan
03 270 06 33
lieve.snoeckx@octopusplan.be

Kelly Thierens
Marketing en communicatie, partnerwerking
03 270 06 34
kelly.thierens@octopusplan.be | kelly.thierens@publiekeruimte.info

Jan Vilain
Stedenbouwkundige, hoofdredacteur en projectverantwoordelijke
Infopunt Publieke Ruimte
03 270 06 35
jan.vilain@publiekeruimte.info

Naomé Carmeliet
Participatiedeskundige, ledenwerking
03 270 06 36
naome.carmeliet@publiekeruimte.info | naome.carmeliet@voetgangersbeweging.be

Floor Van Damme
Sociaal-geograaf, GIS-expert
03 270 06 37
Floor.vandamme@publiekeruimte.info

Niels Linhart
Grafisch vormgever
03 270 06 38
niels.linhart@publiekeruimte.info

Maxine Ketele
Ruimtelijk ontwerper
03 270 06 39
maxine.ketele@publiekeruimte.info