Voetgangersbeweging

Team

Tien medewerkers zetten zich dagelijks in om de werking van de Voetgangersbeweging in goede banen te leiden.


Tom Dhollander
Gedelegeerd bestuurder, woordvoerder
03 270 06 31
tom.dhollander@voetgangersbeweging.be
Eva Nys
Administratief verantwoordelijke, boekhouding en facturatie
03 270 06 30
eva.nys@voetgangersbeweging.be
Lieve Snoeckx
Verkeerskundige, projectverantwoordelijke Octopusplan
03 270 06 33
lieve.snoeckx@octopusplan.be

Maxine Ketele
Ruimtelijk ontwerper
03 270 06 39
maxine.ketele@publiekeruimte.info
Antonie van Loon
Stedenbouwkundige, projectmedewerker
03 270 06 32
antonie.vanloon@publiekeruimte.info
Kelly Thierens
Marketing en communicatie, partnerwerking
03 270 06 34
kelly.thierens@octopusplan.be | kelly.thierens@publiekeruimte.info
Floor Van Damme
Sociaal-geograaf, GIS-expert
03 270 06 37
Floor.vandamme@publiekeruimte.info
Niels Linhart
Grafisch vormgever
03 270 06 38
niels.linhart@publiekeruimte.info

Naomé Carmeliet
Participatiedeskundige, ledenwerking
03 270 06 36
naome.carmeliet@publiekeruimte.info | naome.carmeliet@voetgangersbeweging.be
Jan Vilain
Stedenbouwkundige, hoofdredacteur en projectverantwoordelijke
Infopunt Publieke Ruimte
03 270 06 35
jan.vilain@publiekeruimte.info
Collega Otello
Kantoorhond en assistentiehond van Jan
Otello@voetgangersbeweging.be